Sözleşmeler

Sözleşmeler ve İade Koşulları

Yazılım Satın Alan/Yaptıran Tüm Müşterilerimiz Sözleşmeyi Okumuş ve Kabul Edilmiş Sayılır

Lisans Sözleşmesinde tanımlanan, bilgisayar programı ve bu programın kullanım hakları konusunda hukuki bir sözleşmedir. Noktalı Virgül araçlarını her ne şekilde olursa olsun, bilgisayarınıza yüklediğiniz taktirde, bu sözleşme hükümlerinin sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programlar, 556 sayılı Markaların Korunması hakkında kanun ve milletlerarası Patent Hakları anlaşmaları ile korunmuştur. Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm hizmetlerin ve araçların ücretsiz kullanım hakkı yoktur. Satılmak suretiyle 1 (bir) bilgisayar için belirlenen süreler arasında lisans hakkı (kullanma hakkı) verilir.

 

1. Kullanım Lisansı Hakkı:

 

Bu sözleşme size şu hakları sağlamaktadır: Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm araçların tek bir kopyasını bir bilgisayara yükleyebilir ve tarafınızca belirlenen süre aralığında kullanabilirsiniz. Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programları ancak bilgi saklama amacı ile diğer bir bilgisayara kopyalayabilir veya kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Üzerinde Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programların yüklenmiş olduğu her bir bilgisayar için, belirlediğiniz süre aralığında, ayrı bir lisans almanız ve tahsis etmeniz gerekmektedir. Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programlar için alınan bir lisans, değişik bilgisayarlar arasında paylaşılamaz veya aynı zamanda kullanılamaz.

 

2. Diğer Hak ve Sınırlamalar:

 

. Ters Mühendislik İşlemi, Parçalara Ayırma ve Demonte Etme Konusunda Sınırlamalar : Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programları ters mühendislik işlemine tabi tutamazsınız, parçalara ayıramaz veya demonte edemezsiniz.

. Parçalara Ayırma: Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programlar, bu sitede tek bir ürün olarak lisanslanmıştır. Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programlar satış sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe birden çok bilgisayarda kullanılamaz.

. Kira: Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programları üçüncü kullanıcılara kiralayamazsınız.

. Yazılım Programının Devredilmesi: Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programları, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek başka bir kullanıcıya devir edebilirsiniz..

. Sona Erme: Bu sözleşmenin hükümlerine aykırı hareket etmeniz halinde, Noktalı Virgül diğer hiç bir hakka zarar vermemek şartıyla bu sözleşmeyi sona erdirebilir. Bu durumda, Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm programların tüm kopyalarını ve bütün diğer parçaları ile birlikte imha etmeniz gerekmektedir.

 

3. Güncellemeler (Update):

 

Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm araçlar yenilenmiş bir araç ile (İnternet aracılığı) güncelleştirilir. Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm araçları tek bir ürün paketi olarak kullanılabilir. Aksi satış ve bayilik sözleşmelerinde ayrıca belirtilmediği sürece birden fazla bilgisayarda kullanılamaz.

 

4. Telif Hakkı:

 

Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm hizmet ve araçlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır.

 

5. İade ve Değişim

 

Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm araçlar için, Lisans numarası girilmiş, aktif edilmiş programların başka bir yazılım ile değiştirilmesi veya iadesi mümkün değildir. Ancak, Noktalı Virgül araçlarını bilgisayarınızda hiç açılmadı ve lisans numarası girilmedi, aktif edilmedi ise, tarafımızca ücret iadesi yapılabilir.

6. Crack, Hack Girişimleri

 

Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm araçların cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tesbiti halinde, Noktalı Virgül'ün hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.

 

7. Yazılım Sorumluluğu ve Kullanım İhlali

 

Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan tüm araçların kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. Noktalı Virgül araçlarının kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı websiteler üzerinde vereceği zarardan Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan araçlar sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, Noktalı Virgül adı altında satışa sunulan herhangi bir hizmet ve aracı satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

 

8. Alt Yapının Zorunlu Değişimi, Kaynakların Sonlanması

 

Noktalı Virgül altındaki tüm yazılımlar, hizmet verdiği sitenin/uygulamanın/web sitesinin alt yapısını kullanır. Alt yapısını kullandığı sitenin/uygulamanın/web sitesinin çözülemez değişimi (araçların engellenmesi, girişlerin engellenmesi, takip & beğeni & yorum & özel mesaj & resim yükleme & resim silme ve yapılan tüm işlemlerin engellenmesi), kaynaklarının çeşitli şekilde kullanımının engellemesi (site erişim engeli, ip blokesi, kullanıcı engellenmesi, kullanıcı profilinin yasaklanması), kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.

İşbu Sözleşme 8 (sekiz) maddeden ibarettir. Yazılımları kullanmak isteyen kişi işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Noktalı Virgül Yazılım Hizmetleri

Kurumsal

Noktalı Virgül
Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır